• Popieriaus statyba darželyje: amatų rūšys ir užsiėmimų vedimo skirtingose ​​grupėse būdai. „Magic origami“ grupės vyresnioji grupė

    15.08.2019

    Samoilova Marija

    GCD santrauka apie origami in vyresnioji grupė : « Žymė – pieštukas» .

    Tikslas: išmokyti kurti amatus naudojant technologijas origami. Ugdykite vaizduotę ir atmintį.

    Užduotys: toliau tobulinkite popieriaus lankstymo įgūdžius. Ugdykite norą patiems gaminti amatus kaip dovanas jaunesniems vaikams.

    Mums reikėjo darbui: vienpusis spalvotas popierius A-4, klijai.

    1. Paimkite 85mm pločio popierių; ilgis - 22 mm.

    2. Sulenkite per pusę aukštyje. Balta pusė viduje, spalvota viršuje. Padarykite lenkimo liniją.

    3. Išskleiskite, padėkite baltą dalį į viršų, užlenkite juostelę siauroje pusėje (apie 1 cm.)

    4. Pasukite spalvotą pusę į viršų, kampus viršuje sulenkite į trikampį link lenkimo linijos.

    5. Ir vėl sulenkite kampus, padarydami aštresnį kampą.

    6. Apverskite į baltąją pusę.

    7. Dugną sulenkite maždaug per pusę.

    8. Dar kartą apverskite, šonus užlenkite link vidurio. Apvyniotas šonines dalis galite suklijuoti trupučiu klijų.

    9. Apversk ir nuostabu pieštuko žymė pasiruošę.

    Bet kas atsitiko su vaikinais, jie yra labai bandė!

    Publikacijos šia tema:

    GCD „Lacy bookmark for books“ santrauka (programa) GCD „Nėrinių žymė knygoms“ santrauka (taikymas) Tikslai: supažindinti vaikus su žymių paskirtimi, raštų (geometrinių) iškirpimo būdais.

    „Origami pasaka“. GCD santrauka apie meninį ir estetinį vystymąsi vyresniųjų grupėje TEMA: „ORIGAMI PASAKA“. TIKSLAS: supažindinti vaikus su nauja menine kūryba – origami. TIKSLAI: - išmokyti vaikus pasidaryti žaislinę lapę.

    Origami pamokos vyresniojoje grupėje santrauka. Irina Belyakova. Pamokos tikslas: Supažindinti vaikus su apskritimo padalijimu į 4 ir 8 dalis; Smeigtukas.

    Praktikos aktualumas: Ikimokyklinis amžius– ryškus, unikalus puslapis kiekvieno žmogaus gyvenime. Būtent per šį laikotarpį ji yra nustatyta.

    GCD, skirtas FEMP „Visiting artist Pencil“ Tikslai Pratinkite gebėjimą atkurti nurodytą judesių skaičių (per 5). Išmokite naršyti nurodyta kryptimi (pirmyn,...

    GCD meniniam ir estetiniam vystymuisi vyresnėje protinio atsilikimo vaikų grupėje, naudojant origami techniką „Gėlių vazonas Motinos dienai“ Tikslas: Formuoti meninį ir estetinį suvokimą, supažindinant vaikus su aplikacijos užsiėmimais ir tobulinant gebėjimą kurti.

    Pedagogas: Vaikinai, tai pati princesė Origami, Origami šalies meilužė. Bet kodėl ji tokia liūdna? Paklauskime jos!

    Princesė Origami: Kaip aš galiu neliūdėti! Vaikinai, aš labai myliu paukščius!!! Mano karalystėje jų buvo tiek daug ir aš pavadinau juos origami paukščiais. Bet piktoji ragana į mano karalystę atnešė pilkus debesis, ir tu žinai, kad kur debesys, ten lietus, o mano karalystė iš popieriaus... mano origami paukščiai neturėjo laiko slėptis ir... (verkia)
    Pedagogas: Vaikinai, aš nieko nesuprantu, ką su tuo turi paukščiai ir lietus? Kas galėjo nutikti? Kodėl princesė verkia?

    Pedagogas: Vaikinai, norėdamas tiksliai išsiaiškinti, kokia nelaimė nutiko paukščiams, siūlau atlikti eksperimentą! Paimkime popierių ir lašinkime ant jo vandens, kaip lietus lašėjo ant popierinių paukščių, ir tuoj viskas paaiškės!
    (vaikai kartu su mokytoja atlieka eksperimentą, įsitikina, kad popierius nepažeistas)
    Pedagogas: Vaikinai, man atrodo, kad galime padėti princesei Origami! Kaip manote, ar mes galime tai padaryti?
    Pedagogas: Taip, juk dizaino pamokose mokėmės pasidaryti popierinius amatus, ir manau, kad galime nesunkiai padėti liūdnai princesei!
    Pasiruošimas amatų gamybai. Darbas su diagrama (mokytojas pasodina vaikus prie stalų ir išdalina operacines schemas).
    Pedagogas: Pirmiausia pažiūrėkite į diagramas. Kokio pagrindinio modelio mums reikia? Teisingai, " Aitvaras“ Kas jums pasakys, kaip tai padaryti?
    Pedagogas: Visa tai parodyta paveikslėlyje. Kas nutiks toliau su baziniu modeliu?
    Ką darysime toliau? Pasakyk man, apie ką pasakoja šis paveikslėlis?
    Pedagogas: Kviečia vaikus rinktis reikalingos medžiagos ir eik į darbą).

    Pedagogas: Atlikite rankdarbius pagal schemą.
    Mums reikės kvadratinių spalvoto popieriaus lapų – ryškių, galbūt ne vienspalvių, dekoruotų raštais. Popieriaus dydžiai taip pat gali būti skirtingi - nuo 20*20 cm iki 13*13 cm Tada gausime ir didelius, ir mažus origami paukštelius.)

    Veiklos diagramos.
    1. Padėkite popierių spalvota puse žemyn, toliau nuo savęs. Sulenkite kvadratą įstrižai, tiksliai sutapdami su priešingais šoniniais kampais. Padarykite aiškią įstrižą sulenkimą, tada vėl išskleiskite.
    2. Padėkite kvadratą spalvotąja puse žemyn taip, kad įstrižainė užlenkimas būtų vertikaliai. Sulenkite viršutines puses įstrižai.
    3. Tą patį veiksmą kartojame su apatinėmis kraštinėmis – jas sulenkiame iki įstrižainės linijos.
    4. Sulenkite ruošinį per pusę išilgai vertikalios įstrižainės, suderindami priešingus šoninius kampus.
    5. Viršutinį kampą sulenkiame pirmiausia nuo savęs, tada link savęs, darydami aiškias klostes. Tada įkišame į ruošinio vidų.
    6. Tą patį darome su lenktos dalies smailiu kampu: lenkiame link savęs, paskui nuo savęs, tada įkišame į ruošinio vidų.
    7. Operacija kartojama su apatiniu kampu: jis išlenktas į save ir nuo savęs išilgai punktyrinės linijos, tada įkišamas į ruošinio vidų.
    8. Dabar prie paukščių reikia pridėti ryškių detalių: pasidaryti šukas ir sparnus, klijuoti akis.
    (tuo pačiu svarbu suteikti vaikams galimybę parodyti savo vaizduotę ir pritaikyti jau išmoktus įgūdžius).
    Pedagogas: Na, mes tai padarėme! Vaikinai, kol dėliojote paukščius iš kvadrato, radau daugiausia gražus medis Origami žemėje! Siūlau jį panaudoti ir patalpinti mūsų paukščius!

    Mokytojas: O dabar galite paskambinti princesei! Aš tikrai noriu, kad ji daugiau niekada nebūtų nusiminusi! Paskambinkime jai!
    (Princesė Origami grįžta į salę)
    Princesė Origami: Vaikinai, ar jūs man paskambinote? Kam? Kas nutiko? Ar tikrai kažkas pasikeitė?
    Princesė Origami: Koks grožis!!! Tai negali būti!!! Kokie stebuklai? Kaip tu tai padarei?
    Pedagogas: Princese, dabar vaikinai dainuos dainas ir jūs pati viską suprasite!!

    Princesė Origami: taigi jūs sukūrėte šį stebuklą savo rankomis?
    Princesė Origami: Tada galiu jus laikyti mūsų garbės svečiais, galite atvykti į mūsų šalį, kai tik vėl norite išlankstyti ką nors gražaus iš popieriaus! Mūsų durys visada atviros jums! Ir kaip dėkingumo ženklą noriu kiekvienam iš jūsų padovanoti savo karalystės raktus, galite pasikabinti juos kaip medalionus ant kaklo ir bet kurią akimirką, paėmę į rankas stebuklingą popieriaus kvadratą, su jo pagalba pagaminsite geriausi amatai (princesė origami perduoda stebuklingus raktus)

    Elena Podkhvatilina
    Origami pamokos santrauka vyresniųjų grupėje „Katė“

    Tema: origami« Katė» .

    Tikslas: mokytis dizainas naudojant origami techniką.

    Užduotys: ugdyti tikslumą atliekant darbą, ugdyti aktyvumą ir kūrybiškas mąstymas, įtvirtinti gebėjimą dirbti su popieriumi, lavinti smulkiąją motoriką.

    Pamokos eiga:

    1. Įvadas į žaidimo situaciją.

    Auklėtojas: Vaikinai šiandien turime grupės svečias, atspėkime, kas tai?

    2. Motyvacinis žaidimas.

    Net ant geležinio stogo

    Jis vaikšto tyliai, tyliau nei pelė.

    Naktį eis medžioti

    Ir, kaip ir dieną, ji viską mato.

    Dažnai miega, ir po miego

    Ji nusiprausia.

    (Katė)

    3. Sunku žaidimo situacijoje.

    Auklėtojas: Teisingai! Tai katė. Vaikinai, dabar pažaiskime su jumis „Surask garsą“(vaikams ištariama žodžių grandinė; jei vaikai girdi žodyje paslėptą garsą, jie turi ploti rankomis)

    Auklėtojas: Puiku, visi susidorojo su užduotimi.

    Žiūrėk, kol tu ir aš žaidėme, mes gavome a laiškas grupei. Paskaitykime. Išsiuntė laišką katė Marusya prašo mūsų padėti jai padaryti jos portretą.

    Kūno kultūros minutė.

    « Kačių įpročiai» .

    Mes jums šiek tiek parodysime (Vaikai tyliai vaikšto ant kojų pirštų galų).

    Kaip jis švelniai žingsniuoja katė.

    Vos girdimas: iš viršaus į viršų,

    Uodega žemyn: op-op-op.

    Bet pakeldamas pūkuotą uodegą, (Vaikai lengvai šokinėja vietoje).

    Katė Tai taip pat gali būti greita.

    Drąsiai veržiasi aukštyn.

    Štai šuolis, dar vienas šuolis,

    Arba į priekį, arba atšokęs.

    Ir tada jis miaukia: "Miau!

    Ir jis pabėga į savo namus“. (Bėk į savo vietas).

    4. Išeities iš sunkumo radimas žaidimo situacijoje.

    Auklėtojas: Padėsime? (Taip) Sėdėkite prie stalų.

    Auklėtojas: Sulenkite lapą įstrižai. Toliau šonuose padarome dvi raukšles. Apvyniokite du popieriaus sluoksnius. Apverskite. Katė yra paruošta. Dabar belieka nupiešti juosteles.

    5. Santrauka klases.

    Auklėtojas: Vaikinai, mūsų katė yra pasiruošusi. Sekmes visiems. Ar turite namus? katė? Pasakyk man, kokia ji?

    Publikacijos šia tema:

    Atviros pamokos apie kalbos raidą vyresniojoje grupėje santrauka. Istorijos sudarymas pagal paveikslą „Katė su kačiukais“ Abstraktus atvira klasė apie kalbos ugdymą su vyresniosios grupės vaikais Tikslas: paruošti vaikus kurti pasaką pagal siužetinį paveikslą „Katė.

    Origami pamokos vyresniųjų grupėje santrauka: „Dėžutė su tulpėmis“ Tikslas: toliau mokyti vaikus, kaip patiems lankstyti popierines figūrėles.

    Origami pamokos vyresniojoje grupėje santrauka. Irina Belyakova. Pamokos tikslas: Supažindinti vaikus su apskritimo padalijimu į 4 ir 8 dalis; Smeigtukas.

    Kalbos raidos pamokos santrauka: „Katė“ 1-oje jaunesniojoje grupėje, naudojant folkloro kūrinius. Tikslai: toliau supažindinti vaikus su folkloro kūriniais; forma pažintinė veikla; supažindindamas vaikus su nacionaliniu.

    Programos turinys: Tikslas: Išmokyti vaikus atpažinti vaizduojamus personažus, pastebėti charakteriams būdingus bruožus ir tiksliai juos pažymėti.

    Pamokos santrauka jaunesniųjų grupei „Katė sėdi ant lango“ Pamokos santrauka „Katė sėdi ant lango“ Tikslai: Ugdomasis: ugdyti gebėjimą piešti su manų kruopomis; pritaikykite dizainą visame paviršiuje.

    Pamokos santrauka antrajai ankstyvojo amžiaus grupei „G. Sapgiro „Katino“ skaitymas Programos turinys: supažindinkite vaikus su nauju eilėraščiu. Paaiškinkite vaikams, kaip skirtingai jie gali žaisti su žaislu ir kalbėti.

    Panašūs straipsniai